Tvorivá dielňa, kurzy

Ak máte záujem dostávať upozornenie na pripravované tvorivé dielne a kurzy, môžete ma jednoducho kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára alebo e-mailom. Stačí do predmetu uviesť = “Tvorivá dielňa, kurzy – INFO“. Váš e-mail si zaevidujem a pri najbližšej príležitosti obdržíte dostatočne vopred všetky informácie.

Tomáš Bodnár / bodnar@tewoo.sk/

PRIPRAVOVANÉ UDALOSTI A TVORIVÉ DIELNE:

VYBÍJANÝ DREVENÝ PRÍVESOK – Vyrobíme si drevený prívesok zdobený technikou vybíjania mosadzným plechom. Určené pre úplnych začiatočníkov, ktorí sa s touto technikou radi zoznámia. Prejdeme celý postup prípravy a vybíjania.

Počet miest je limitovaný, je potrebná registrácia vopred.

  • Sobota – 20.01.2024, od 10:00hod , Bratislava – Drobného 27

MAĽOVANÁ VTÁČIA BÚDKA (pre dospelých)- Z pripravených dielov si spoločne poskladáme hniezdiace búdky pre sýkorky, ktoré si následne vyzdobíme ľudovým ornamentom, alebo ľubovoľným iným vzorom každý podľa seba.

Počet miest je limitovaný, je potrebná registrácia vopred.

  • Sobota – 27.01.2024, od 10:00hod, Bratislava -Drobného 27

MAĽOVANÁ VTÁČIA BÚDKA (pre dvojice RODIČ+DIEŤA)- Z pripravených dielov si spoločne poskladáme hniezdiace búdky pre sýkorky, ktoré si následne vyzdobíme ľudovým ornamentom, alebo ľubovoľným iným vzorom každý podľa seba.

Počet miest je limitovaný, je potrebná registrácia vopred.

  • Nedeľa – 28.01.2024, od 10:00hod, Bratislava – Drobného 27

TVORIVÉ DIELNE, WORKSHOPY, KURZY, PREDNÁŠKY, KREATÍVNE STRETNUTIA

Ponuka priestorov dielne – pre organizátorov tvorivých dielní, workshopov, kurzov a iných kreatívnych akcií.

Okrem ponuky pre organizátorov ponúkam tieto služby aj v mojej réžii. Téma, výrobok alebo cieľ stretnutia podľa želania a dohody. Pre bližšie informácie o možnostiach zorganizovania stretnutí ma prosím kontaktujte e-mailom, alebo cez uvedené sociálne siete (FB, IG)

Priestory dielne sú vhodné pre menšie skupiny – pohodlná a odporúčaná kapacita 5 až 8 ľudí (Aj keď vraví sa, že dobrých ľudí sa všade veľa zmestí :)) ) Dielňa pozostáva z dvoch oddelených priestorov.

PONUKA PRIESTOROV JE URČENÁ LEN PRE SKUPINY A SKUPINOVÉ AKCIE, NIE PRE JEDNOTLIVCOV!!!!